از هم اکنون * با فالو* مخاطبین هدف و واقعی خود را داشته باشید


با توجه به رشد رو افزون روی آوردن به شبکه های اجتماعی که ابتدا به ساکن نقش این شبکه ها حالت تفریح و سرگرمی برای مخاطبین موبایلی ایفا می نمود و کم کم حالت و تم تجاری به خود گرفت بر آن شدیم تا سیستم    

bafollow  جذب فالوور واقعی    

  را طراحی  تا بتوانیم در پیشبرد مفید اهداف مشاغل  و بهبود نحوه کار با شبکه پر مخاطب اینستاگرام سهم کوچکی را ایفا نماییم .
هدف ما  در سیستم اینستاگرامی * بافالو* کمک به شما جهت جذب بهترین، هدفمند ترین، و واقعی ترین مخاطبین هست که بتوانند با خدمات و محصولات شما آشنا گردند که این امر با قابلیت های سیستم *بافالو* نظیر فالو کردن پیج های هدف شما، کامنت گذاری بر اساس متن دلخواه شما، لایک کردن، جستجو بر اساس تگ های انتخابی شما، و جستجوی بر اساس عکس های لوکیشن دار می باشد 
همچنین جهت افرادی که نظرات توهین آمیز در پیج شما لحاظ میکنند سیستم * بافالو* بصورت خودکار کلیه نظرات توهین آمیز آنها پاک و بلاگ خواهد نمود.
همچنین  چنانچه با کمبود وقت در ارسال عکس های خود در پیج اینستاگرامی خود هستید  سیستم * بافالو* بصورت اتوماتیک و زمان دار عکس های شما را همراه با تگ های انتخابی شما در موعد مقرر در پیج شما درج می نماید.
امیدواریم توانسته باشیم با طراحی این سیستم در امر تبلیغات و اطلاع رسانی شما قدمی کوچک بر داشته باشیم ، از اینکه ما را بعنوان رسانه تبلیغاتی  خود برگزیده اید بسیار خوشحال و خرسند هستیم.